BLANK TEMPLATE PHOTO STUFF
Direktør
Mogens Pelt
mogens.pelt@diathens.gr

BLANK TEMPLATE PHOTO STUFF
Kaspar Thormod
Assistant Director & Carlsberg Fellow
kaspar.thormod@diathens.gr _

ANTONIA DIVIDER
Antonia Pilarinos
Communications & Cultural Liaison
antonia.pilarinos@diathens.gr

CHRISTOS DIVIDER
Christos Tsakas
Carlsberg Fellow
christos.tsakas@diathens.gr

BLANK TEMPLATE PHOTO STUFF
Panagiotis Athanasopoulos
Carlsberg Fellow
Panagiotis.Athanasopoulos@diathens.gr

NIKI DIVIDER
Niki Bouras
Sekretær
niki.bouras@diathens.gr

KIRSTEN DIVIDER
Kirsten Sørensen
Bogholder og sekretær

kirsten.sorensen@diathens.gr_

IOANNA DIVIDER
Johanna Thanasi
Servicemedarbejder H14 og H12

MAXI DIVIDER
Maxi Thanasi
Servicemedarbejder H14 og H12

ANNA DIVIDER
Anna Triantou
Servicemedarbejder M1